Farba z efektem 3d

3 Sep

Specjalna farba z serii “Decco Pearl” do kreatywnej dekoracji ścian. Farba jest gotowa do użycia bez łączenia dodatkowych elementów. Farba z efektem3d jest połączeniem transparentnej bazy, nadającej malowanej powierzchni delikatny kolor, ze specjalnymi szklanymi perełkami. Dzięki perełkom uzyskany zostaje efekt dekoracyjny o dynamicznym charakterze powodowany zjawiskiem odbijania promieni świetlnych co tworzy trójwymiarowość w oryginalnej strukturze.

Dzięki różnym technikom nanoszenia można uzyskać ciekawe i oryginalne efekty dekoracyjne o mniejszym i więszkym natężeniu szklanych perełek. Farba dostępna jest w dziesięciu kolorach, które umożliwiają bardzo indywidualne dopasowanie efektu do oczekiwań. Produkt stanowi jeden z elementów systemu dekoracyjnego Primacol Decorative, planując wnętrze zachęcamy do sprawdzenia jakie inne produkty z serii Primacol Decorative pasować będą do Twojego wnętrza.

Sposób użycia:
Farbę nakładamy pędzelkiem, aby uzyskać najlepszy efekt, należy skupiska szklanych perełek, tworzyć w powtarzający się wzór w różnych odstępach.

Wydajność farby:
8-10 m²/l warstwa

Comments are closed.